Інформація


Змагання майбутніх кондитерів.

  30 січня 2020р.  у ДНЗ «Глухівське вище професійне училище» проходила олімпіада з предметів професійно-теоретичної підготовки з професії «Кондитер», метою якої було визначення рівня професійної підготовки та майстерності учнів, їхніх знань, умінь і навичок в умовах ринкових відносин,розвитку їхньої  професійної компетентності та також визначення переможця, який будуть представляти училище на обласному рівні.
   В олімпіаді прийняли участь учні  ІІ-ІV курсів(гр. №34,44 та 4/2). Всі учасники олімпіади продемонстрували хороші знання зі спеціальних  предметів, виконавши завдання на належному високому рівні.  За результатами олімпіади перше місце посіла учениця гр. № 44 Стріжакова Яна Володимирівна,яка буде представляти училище у II обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад зі спеціальних дисциплін за професію «Кондитер». I етап олімпіади зі спеціальних дисциплін за професію «Кондитер» підготували та провили викладач спеціальних дисциплін Литовська О.М. та голова циклової комісії професій сфери послуг Сапун В.О.
 Засідання циклової комісії професій сфери послуг


18 лютого 2020 р.  у ДНЗ «Глухівське вище професійне училище» відбулося  засідання циклової комісії професій сфери послуг. Були присутні члени циклової комісії та методист закладу Печена І. П. Під час засідання розглядалися дані питання:
1.    Підготовка членів циклової комісії, що атестуються в поточному навчальному році.
2.    Розгляд методичних напрацювань викладачів та майстрів професій сфери послуг.
3.    Підготовка до тижня циклової комісії.
Вирішили що тиждень  циклової комісії буде проведений з 24.02.- 10.03.2020 року. Під час тижня викладачі та майстри в/н будуть проводити відкриті уроки  виробничого навчання та з предметів спеціальних дисциплін,позакласні заходи та майстер-класи. Також доповідав  голова циклової комісії  Сапун В.О. з аналізом роботи циклової комісії професій сфери послуг за І семестр 2019-2020 н.р.,щодо формування професійної компетентності учнів через впровадження інноваційних технологій навчання.Хвилина слави
      25 лютого у ДНЗ «Глухівське вище професійне училище» в рамках тижня циклової комісії сфери послуг відбувся позакласний захід «Хвилина слави». Учасники заходу вразили присутніх своїми кулінарними талантами, демонструючи власні здібності у майстер-класах: вироби з пряничного тіста, карвінг, способи загортання серветок, способи загортання млинців, способи заліплювання вареників, віртуозні способи розтягування тіста для піци у повітрі, виготовлення квітів з цукрової мастики, об’ємні композиції з шоколаду. Поки майстри були зайняті виготовленням кулінарних шедеврів, гості заходу мали змогу ознайомитися з цікавими фактами гастрономічного світу. Захід був підготовлений майстром виробничого навчання «Кухар; кондитер» Максименко Юлією та класним керівником 44 групи Голуб Оленою.

Вітаємо переможницю!

18 лютого на базі ДНЗ «Шосткинський центр професійно-технічної освіти» відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад зі спеціальних дисциплін за напрямками підготовки серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти та міжшкільних навчально-виробничих комбінатів. Державний навчальний заклад «Глухівське вище професійне училище» представляла учениця групи № 44 Стріжакова Яна за професію «Кондитер». Програма обласного етапу олімпіад передбачала виконання письмового різнорівневого завдання з предметів професійно-теоретичної підготовки та охорони праці. Учениця продемонстрували хороші знання зі спеціальних предметів, виконавши завдання на належному високому рівні та за підбиттям підсумків II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад зі спецдисциплін за професію «Кондитер» отримала ІІІ місце. Щиро вітаємо учасницю та її наставників! Бажаємо всім успіхів та нових здобутків!


Світлина від ДНЗ "Глухівське вище професійне училище".
Click to enlarge image DSC01999.JPGClick to enlarge image DSC01999.JPG
6 березня напередодні Міжнародного жіночого дня майстри виробничого навчання з професії "Кухар; кондитер" ДНЗ"Глухівське вище професійне училище" провели майстер-клас з оформлення тортів для колег-чоловіків. Подарунок для коханих, зроблений власноруч. Що може бути кращим?


Немає коментарів:

Дописати коментар